De Prijzenkast

sportprijzen

Onderlinge TT de Vogelvriend 2016 

24-26 november 2016, Woudrichem

Kampioen

  • Gijsbert Struik (2x)
  • Ad de Bok 
  • Gerrit Kant
  • Henk Groeneveld
  • Rowan van Dalen (3x)
  • Chimene Huisman

1e prijs

  • Gerrit Kant (2x)
  • Bas Struik

2e prijs

  • Jan Hartman
  • Gerrit Kant
  • Larissa Huisman

Altena Cup 2016 

17-19 november 2016, Werkendam

Kampioen

  • Tiny Vollebregt (3x)
  • Arjon de Bok (3x)
  • Bertus van Dortmont (2x)
  • Dirk van Steenis
  • Bram van Eersel
  • Arie de Heer
  • Henk Verdoorn
  • Chimene Huisman

1e prijs

  • Arno Kanselaar (2x)
  • Theo Westerlaken
  • Arie de Heer
  • Larissa Huisman

2e prijs

  • Bertus van Dortmont

Onderlinge TT de Rietzanger 2016

4-5 november 2016, Almkerk

Kampioen

  • Henk Havelach (3x)
  • Bertus van Dortmont (3x)
  • Theo Lamnbregts (2x)
  • Rowan van Dalen 
  • Linn van Dalen
  • Jacco Huijgens 
  • Hans van de Weerdhof
  • Ad van Oudenallen
  • Henk Groeneveld
  • Tiny Vollebregt 
  • Dirk van Steenis
  • Gijsbert Struik
  • Bram van Eersel
  • Wim Leenhouts
  • Johan de Pender
  • Arjon de Bok

1e prijs

  • Theo Lambregts (2x)
  • Ad van Oudenallen (2x)
  • Gerrit Kant (2x)
  • Hans van de Weerdhof 
  • Ad de Bok
  • Tiny Vollebregt
  • Bertus van Dortmont
  • Bram van Eersel
  • Piet de Graaf
  • Henk Haverlach
  • Henk Groeneveld
  • Gijsbert Struik
  • Arjon de Bok

2e prijs

  • Hans van de Weerdhof (3x)
  • Bertus van Dortmont
  • Arie de Heer
  • Theo Lambregts
  • Ad van Oudenallen
  • Gerrit Kant
  • Ad de Bok

Regio show Speciaalclub Australische Prachtvinken & Papegaai Amadines

4-5 november 2016, Almkerk

Goud
  • Kees van der Wegen
  • Henk Haverlach
  • Arjon de Bok
  • Ad van Oudenallen 
  • Jo Verhaar
  • Gerrit Kant
Zilver
  • Ad van Oudenallen (2x)
  • Henk Haverlach
  • Bram van Eersel
  • Arjon de Bok
Brons
  • Jo Verhaar (2x)
  • Ad van Oudenallen 
  • Gerrit Kant

Het Bonte Boertje - Aalst  2016 (nationale show)

27- 29 oktober 2016, Aalst

Kampioen
  • Arie de Heer
  • Gijsbert Struik
2e Prijs
  • Arie van Dalen
Goud
  • Rowan van Dalen

Rucphen 2016 (Internationale show)

21- 23 oktober 2016, Rucphen

Kampioen
  • Jacco Huijgens (2x)

NZC 2016 (Internationale zebravinken show)

30 september - 2 oktober 2016, Druten

Kampioen
  • Arno Kanselaar
2e Prijs
  • Arno Kanselaar
3e Prijs
  • Arie de Heer

Vogel 2016 (Nationale Kampioenschappen)

14-17 januari 2016, Apeldoorn

Kampioen
  • Hans van de Weerdhof (5x)
  • Henk Haverlach (2x)
  • Theo Lambregts 
  • Arie de Heer
  • Arjon de Bok
Zilver
  • Ad de Bok (2x)
  • Arie de Heer
  • Theo Lambregts
  • Henk Haverlach
  • Arjon de Bok
  • Larissa Huisman (jeugd)
Brons
  • Henk Haverlach
  • Hans van de Weerdhof
  • Arie de Heer
  • Ad de Bok
  • Larissa Huisman (jeugd)

Landelijke show Speciaalclub Australische Prachtvinken & Papegaai Amadines

12 december 2015, Soest

Goud
  • Arjon de Bok (2x)
  • Ad van Oudenallen 
  • Henk Haverlach (2x)
Zilver
  • Arjon de Bok (2x)
  • Ad van Oudenallen (2x)
  • Henk Haverlach
Brons
  • Arjon de Bok
  • Henk Haverlach
  • Ad van Oudenallen 
  • Ad de Bok

Onderlinge tt - De Goudvinken 2015

10-12 december 2015, Wijk en Aalburg

Kampioen
  • Arno  Kanselaar

Altena Cup - De Vogelvriend 2015

26-28 november 2015, Woudrichem

Kampioen
  • Arjon de Bok (3x)
  • Bas Struik (2x)
  • Jacco Huijgens
  • Gijsbert Struik
  • Arie de Heer
  • Bertus van Dortmont
1e prijs
  • Jacco Huijgens
  • Arie de Heer
  • Henk Verdoorn
  • Bertus van Dortmont
  • Bram van Eersel
  • Theo Westerlaken
  • Bas Struik
  • Johan de Pender

2e prijs

  • Theo Westerlaken
  • Arie de Heer

Onderlinge tentoonstelling De Biesboschzanger 2015

12-14 november 2015, Werkendam

Kampioen
  • Bram van Eersel (2x)
  • Ad de Bok
1e prijs
  • Arie de Heer
  • Ad de Bok

2e prijs

  • Dick Hovestadt
  • Bram van Eersel

Onderlinge tentoonstelling De Rietzanger 2015

6-7 november 2015, Almkerk

Kampioen
  • Bertus van Dortmont (3x)
  • Arjon de Bok (3x)
  • Rowan van Dalen (2x)
  • Chimène Huisman (2x)
  • Jacco Huijgens (2x)
  • Theo Lambregts (2x)
  • Jaap van Rhenen (2x)
  • Hans van de Weerdhof
  • Arie de Heer
  • Ad van Oudenallen
  • Henk Haverlach
  • Henk Groeneveld
  • Theo Westerlaken
  • Heidi Huisman
  • Tiny Vollebregt
  • Gerrit Kant
  • Janno Groeneveld
1e prijs
  • Hans van de Weerdhof (3x)
  • Ad de Bok (2x)
  • Rowan van Dalen
  • Chimène Huisman
  • Bert van Breugel
  • Wim Leenhouts
  • Theo Lambregts
  • Bertus van Dortmont
  • Bram van Eersel
  • Ad van Oudenallen
  • Janno Groeneveld
  • Arie van Dalen
  • Henk Haverlach

2e prijs

  • Theo lambregts
  • Arie de Heer
  • Hans van de Weerdhof
  • Dick Hovestadt
  • Ad van Oudenallen
  • Ad de Bok
  • Bas Struik

3e prijs

  • Gijsbert Struik
  • Jaap van Rhenen
  • Jacqueline van der Veen
  • Ad van Oudenallen

NZC 2015 (Internationale zebravinken show)

1-4 oktober 2015, Druten

Kampioen
  • Arno Kanselaar
3e Prijs
  • Hans van de Weerdhof
Kleurslag kampioen
  • Hans van de Weerdhof (6x)
  • Arno Kanselaar
  • Gijsbert Struik

Mondial COM 2015 (WK)

22-25 januari 2015, Rosmalen

Goud
  • Henk Haverlach (2x)
  • Gerrit kant
Zilver
  • Henk Haverlach (4x)
  • Arjon de Bok
Brons
  • Arjon de Bok (2x)
  • Gerrit Kant

Vogel 2015 (Nationale Kampioenschappen)

8-11 januari 2015, Apeldoorn

Kampioen
  • Jacco Huijgens
  • Henk Haverlach
  • Chimène Huisman (Jeugd)
Zilver
  • Michel Verhoeven
  • Ad de Bok
Brons
  • Henk Haverlach

 


Onderlinge tentoonstelling De Biesboschzanger 2014

13-15 november 2014, Werkendam

Kampioen
  • Bram van Eersel (2x)
  • Gijsbert Struik
1e prijs
  • Arie de Heer

2e prijs

  • Arie de Heer
  • Ad de Bok

Internationale vogelshow De Vogelvrienden 2014

24-26 oktober 2014, Rucphen

Kampioen
  • Jacco Huijgens
  • Arjon de Bok
2e prijs
  • Arjon de Bok

NZC 2014 (Internationale zebravinkenshow)

2-5 oktober 2014, Veenendaal

Kleurslag Kampioen
  • Arjon de Bok

Vogel 2014 (Nationale Kampioenschappen)

16-19 januari 2014, Apeldoorn

Kampioen
  • Henk Haverlach
  • Chimène Huisman (Jeugd)
Goud
  • Michel Verhoeven
  • Arjon de Bok
  • Gijsbert Struik
  • Chimène Huisman (Jeugd)
Zilver
  • Henk Haverlach
  • Michel Verhoeven
  • Theo Lambregts
  • Larissa Huisman (Jeugd)
Brons
  • Henk Haverlach
  • Arjon de Bok
  • Gijsbert Struik
  • Gerrit Kant
  • Mathijs Hooghiemstra (Jeugd)

Landelijke show Speciaalclub Australische Prachtvinken & Papegaai Amadines

7 december 2013, Soest

Goud
  • Arjon de Bok (3x)
  • Ad de Bok
  • Henk Haverlach
Zilver
  • Arjon de Bok
  • Henk Haverlach
Brons
  • Arjon de Bok
  • Henk Haverlach

Onderlinge vogelshow De Vogelvriend

28-30 november 2013, Woudrichem

Bondskruis
  • Arie van Dalen
Kampioen
  • Arie van Daalen (3x)
  • Ad de Bok (2x)
  • Bas Struik (2x)
  • Gerrit Kant (2x)
  • Arjon de Bok
  • Gijsbert Struik
  • Henk Groeneveld
1e prijs
  • H.J. Verdoorn (2x)
  • E. Viveen
  • Gijsbert Struik
  • Gerrit Kant
  • Arjon de Bok (2x)
  • Bas Struik (2x)
2e prijs
  • S. Branderhorst
3e prijs
  • J. Hartman
Ereprijs Jeugd
  • Mathijs Hooghiemstra

Lees meer: De prijzenkast

Welkom op onze website!

Inloggen